• banner1.jpg
  • banner2.jpg
  • banner3.jpg

Czyszczenie dywanów i wykładzin

child2.JPGDywany wykładziny i obicia mebli tapicerowanych są jednymi z najczęściej narażonych na zabrudzenia przedmiotów w naszych domach, czy gabinetach firm. Utrzymanie ich w czystości jest niezwykle ważne, nie tylko dla poczucia komfortu, ale przede wszystkim dla zdrowia i wyeliminowania alergenów pochodzących z roztoczy. Czyszczenie Ich nie jest jednak łatwe dlatego:

Firma Wodnik oferuje Państwu wykonanie usługi przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości środków czyszczących, bezpiecznych dla wszelkiego rodzaju materiałów oraz przyjaznych środowisku. Pranie dywanów, a także wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej wykonywane przez naszą firmę, to wygoda, komfort i oszczędność Państwa czasu.

Proponujemy: pranie dywanów i wykładzin metodą ekstrakcyjną, która polega na natrysku detergentu na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessanie go wraz z brudem, metodę ekstrakcyjną stosujemy do czyszczenia wykładzin, dywanów, tapicerek, tkanin.

Oferujemy również:

  • usuwanie plam,
  • czyszczenie płytek dywanowych,
  • neutralizacja różnego rodzaju nieprzyjemnych zapachów.

Pragniemy zaznaczyć że naszym Partnerem jest wiodąca Firma na rynku światowym Santoemma, która dostarcza nam profesjonalne urządzenia jak i koncentraty.

 

Zaufali nam:

suzuki.jpg
hotel-b.jpg
nowy-styl.jpg
qp.jpg
markat.jpg
logo-jpg.jpg
krzywaczka.png
Lidl_logo.png
pgnig.jpg
180x180_ratio_width_Logozmniejszone.JPG
aqua-park-zakopane.jpg
logo_ccc-Converted.jpg
orlando_logo.png
SKAWA_Katalog_en_Page_01.jpg
logoKancelarii-1.jpg
polskie_tatry_logo.jpg
661323961574_uniwejagiell.jpg
biblioteka.jpg
carrefour-logo.jpg
logo-grupa-kety.jpg
69899_logo.jpg
logo.jpg
logo-1.jpg
pgd.jpg